Kontrola

Vážení kantoři,

pokud si chcete zkontrolovat Vaše účastnické číslo, stačí kliknout na tlačítko "Kontrola čísla". Po kliknutí Vám vyjede dialogové okno, která Vás poprosí o registrační email. Pokud je Váš email v naší databázi, pod tlačítkem můžete své registrační číslo najít.

Kontrola čísla

Vše co potřebujete na jednom místě

 1. Termín a čas konání soutěže - 23. listopadu 2016 – přihlášení možné od 9:00 – 10:45 středoevropského času. Přihlášení je povinné pro všechny studenty ve stejnou dobu s tolerancí 5 minut.
 2. Odkaz na testovací aplikaci – díky aplikaci zjistíte, že jsou Vaše počítače připraveny. Upozornění: Hlavně si zkontrolujte, že máte zakázané blokování cookies v prohlížeči.
 3. Pravidla soutěže
 4. Kompletní nouzové kontakty - Během konání soutěže bude pro Vás uvolněno více telefonních čísel. Dotazy můžete směřovat také na info@bestindeutsch.org
 5. Odkaz na VIDEA v testu a jejich audio verzi – 23.11.2016 v 8:00 obdržíte SMS a email s uvedením hesla k danému souboru. Zatím si jej prosím stáhněte. Navíc bude heslo zobrazené v kontaktní sekci webu. Soubory videí či audiosoubory můžete pustit studentům, pokud se jim nebudou zobrazovat videa přímo v testu.
 6. Upravili jsme maximální počet bodů v testu na 101. Body za špatnou odpověď se odečítají pouze ve cvičení Multiple Choice, jak je uvedeno v zadání cvičení.
 7. Test trvá přesně 60 min. K odeslání odpovědí testu je třeba kliknout na"Send the test – Test Versenden". Následně se zobrazí počet dosažených bodů a čas. Po uplynutí 60 minut se test automaticky ukončí, odešle výsledky a zobrazí se dosažené body a čas.
 8. Studenti nesmí opustit obrazovku testu, tzn. není dovolené volně přecházet na plochu v PC (veškeré pohyby jsou monitorovány, zaznamenávána činnost klávesnice, jak je uvedeno v Pravidlech soutěže). Pokud se tak stane, budeme upozorněni systémem.
 9. Dojde-li k tomu, že se test zmrazí, přestane fungovat, prosíme, zkuste zmáčknout F5 (aktualizace).
 10. Do testu se lze na jednotlivých počítačích přihlásit pouze jednou, nikoliv opakovaně.
 11. Odkaz na CENY v soutěži
 12. Odkaz na test – test bude aktivní až od 8:45 ráno 23.11.2016. K testu se nebude možné přihlásit po 11:00, nicméně v něm budete moci dále pracovat.